Starachowice Bilcza

URODZINY

Organizujesz wesele, komunię?
A może chcesz zorganizować najlepsze urodziny dla dzieci w Starachowicach!
Poznaj naszą ofertę!

Przygotowaliśmy ofertę animacji właśnie na takie okazje. Od kilku lat specjalizujemy się w organizowaniu zajęć dla dzieci m.in urodzin czy warsztatów wakacyjnych. Nasi animatorzy to osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ich kreatywność i zaangażowanie dają gwarancję świetnej zabawy.

Chcesz zorganizować urodziny marzeń? Dobrze trafiłeś.
Organizujemy przyjęcia urodzinowe na miarę marzeń małych i dużych.

Nasze bestsellery to urodziny z eksperymentem i przyjęcie w stylu Masterchef Junior. Podczas imprezy twoi goście świetnie się bawią, a Ty masz pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

EKSPERYMENTY - dzieci zmieniają się w prawdziwych naukowców. Wykonują samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii i fizyki.

Koszt: 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

MASTERCHEF - podczas przyjęcia dzieci wspólnie przygotują pyszny posiłek. Oryginalna włoska pizza, muffinki, owocowe desery, ciasteczka a może gnocchi ? Zapraszamy do naszej kuchni pełnej smaków!

Koszt: 730 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

MAGICZNE URODZINY Z HARRYM I HERMIONĄ - to przyjęcie dla tych, którzy choć na chwilę chcą przenieść się do świata magii. Dzieci wezmą udział w ceremonii przydziału, poznają tajniki tworzenia eliksirów, stworzą różdżkę i spróbują fasolek wszystkich smaków.

Koszt: 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

URODZINY BEZ WYJŚCIA - ESCAPE ROOM- to propozycja dla dzieciaków lubiących zagadki i wyzwania. Każde urodziny to inna historia uzależniona od wieku gości. Czy zdołacie się uwolnić? Czy jesteście zgranym zespołem ? Przekonajmy się …

Koszt: 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

wSPAniałe URODZINY - to idealna propozycja dla dziewczynek, które marzą o tym, by stać się ekspertami od pielęgnacji urody. Zapraszamy wszystkie młode damy, obiecujemy wspaniała zabawę.

Koszt: 730 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

DETEKTYWISTYCZNE URODZINY Z SHERLOCKIEM HOLMESEM - zagadki, odciski palców i niewyjaśnione zbrodnie! Już teraz możesz zostać pomocnikiem najsłynniejszego na świecie detektywa. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę?

Koszt 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

MINECRAFT - to urodziny w pełni oparte na grze. Podczas imprezy rozwiążemy zakręcony quiz, zbudujemy schron i stoczymy prawdziwą bitwę.

Koszt 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

THE BIG GAME - czy marzyliście kiedyś o wzięciu udziału w teleturnieju telewizyjnym? Bo my bardzo! Dlatego stworzyliśmy urodziny, które pozwolą poczuć ten dreszczyk emocji. Sprawdzimy czy rozpoznacie "Jaka to melodia?" czy uda Wam się zwycięsko rozegrać "Postaw na milion", a "Sportakiada" troszeczkę Was rozrusza.

Koszt 640 zł / 10 osób
Czas trwania - 2 godz.

Cena standardowa obejmuje 10 osób, każda kolejna to + 50 zł.

W ramach opłaty oferujemy:

  • 2 godziny animacji,
  • spersonalizowane zaproszenia,
  • poczęstunek dla gości,
  • kawę, herbatę dla rodziców,
  • szampan Picollo,
  • piniatę,
  • upominki dla gości,
  • opiekę min. 2 animatorów.

Prosimy o rezerwację urodzin min. 3 tygodnie przed imprezą.

+48 534 333 711

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ul. Spółdzielczej 33
ul. Lutosławskiego 6