Starachowice Bilcza

WARSZTATY DLA KLAS

Poznaj naszą ofertę!

Speak Out to szkoła, która została stworzona z myślą o dzieciach i ich potrzebach – zarówno tych dotyczących nauki, jak i tych dotyczących zabawy. Nie jesteśmy zwykłą szkołą. Naszym mottem jest „nauka przez zabawę”. Staramy się zasiać w młodych ludziach ciekawość i chęć do odkrywania tego, co do tej pory nie było im znane. W przyjemny sposób zbliżamy ich do świata nauki i rozwijamy pasje.

Nasza oferta dla grup, przedszkoli i szkół to specjalne przygotowane warsztaty.

Nasze bestsellery to urodziny z eksperymentem i przyjęcie w stylu Masterchef Junior. Podczas imprezy twoi goście świetnie się bawią, a Ty masz pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

EKSPERYMENTY - dzieci zmieniają się w prawdziwych naukowców. Wykonują samodzielnie wiele zaskakujących i całkowicie bezpiecznych eksperymentów z dziedziny chemii i fizyki.

Cena: 30 zł osoba.
Czas trwania - 2 godz.

MASTERCHEF - podczas przyjęcia dzieci wspólnie przygotują pyszny posiłek. Oryginalna włoska pizza, muffinki, owocowe desery, ciasteczka a może gnocchi ? Zapraszamy do naszej kuchni pełnej smaków!

Cena: 35 zł osoba.
Czas trwania - 2 godz.

ESCAPE ROOM- to propozycja dla dzieciaków lubiących zagadki i wyzwania. Każde urodziny to inna historia uzależniona od wieku gości. Czy zdołacie się uwolnić? Czy jesteście zgranym zespołem ? Przekonajmy się …

Cena: 25 zł osoba.
Czas trwania - 2 godz.

TEAM BUILDING

Cena: 30 zł osoba.
Czas trwania - 2 godz.Grupa minimum 20 osób.

Prosimy o rezerwację min. 3 tygodnie przed imprezą.

+48 534 333 711

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ul. Spółdzielczej 33
ul. Lutosławskiego 6