Odkryj świat języków

Bournemouth

To prostsze niż myślisz !!!

grupa 15 osób.

... my zajmiemy się resztą:

  • ✔ przygotujemy dokumenty,
  • ✔ kupimy bilety lotnicze,
  • ✔ zadbamy o wpis do rejestru organizatorów turystyki,
  • ✔ opłacimy gwarancję turystyczną,

Gdzie ?

Bournemouth to przepiękna, nadmorska miejscowość, w której temperatury latem sięgają nawet 30℃. Jest to letnia stolica Anglii.

A tak było ostatnio ...

Co o nas mówią ?

W czerwcu tego roku miałam przyjemność współpracować z Martą Szymańską- Baran właścicielką Szkoły Językowej Speakout.

Moja współpraca polegała na zachęceniu moich kursantów do udziału w kursie językowym w Bournemouth . Od dawna miałam ochotę pojechać i zorganizować taki obóz, lecz zwykle brakowało czasu na dopilnowanie tego tematu. Współpraca z Martą bardzo mi to ułatwiła , ponieważ cała nazwijmy to administracyjna cześć organizacji kursu językowego za granicą spada na jej barki :) Moją zaś rolą było zachęcenie kursantów do wyjazdu. Znalezienie chętnych nie było dużym wyzwaniem;) Nie muszę pisać , że kto uczy się angielskiego często pragnie lub chociaż bardzo chce wyjechać do anglojęzycznego kraju :) O korzyściach wyjazdu dla moich kursantów mogłabym długo opowiadać , ale powiem krótko , że była to dla nich świetna lekcja przede wszystkim angielskiego , ale również kultury , samodzielności i organizacji w szerokim znaczeniu tego słowa. Udział w obozie językowym w Anglii to dla dzieci również świetna przygoda turystyczna , poznawcza i towarzyska. Wiele z nich pierwszy raz ma szansę zobaczyć i poczuć legendarny Londyn i nie tylko. Program obozu jest bogaty i nie ma czasu na nudę ;)

Korzyści dla mnie ... również nie muszę pisać , że do Anglii zawsze jadę z sentymentem i radością :) Jeśli chodzi korzyści dla szkoły to dajemy rodzicom i dzieciom szansę na odkrycie czegoś nowego i poznanie kultury , tym samym poszerzamy ofertę naszej szkoły oferując obóz językowy w Anglii.

Katarzyna Podsiadlik
Szkoła Językowa 
Oxford

W ubiegłym roku 15 osób z Centrum Edukacyjnego PROMAR wyjechało na obóz językowy do Bournemouth ze szkołą Speakout ze Starachowic. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy, ponieważ szkoła Speakout zorganizowała praktycznie wszystko, po naszej stronie było jedynie zebranie chętnych, zatrudnienie opiekuna oraz transport na lotnisko. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów szkoła rozwiązywała je szybko, profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Program obozu był bardzo bogaty, w korzystnej cenie. Wszyscy nasi uczestnicy wrócili zadowoleni i planują ponowny wyjazd w roku przyszłym.

Katarzyna Pytel
Centrum Językowe Promar

Wyjazd językowy ze szkołą Speak Out to był strzał w dziesiątkę! Świetna organizacja, wesoła atmosfera i bardzo urozmaicony czas. Był to idealny pomysł aby poszerzyć ofertę mojej szkoły. Dzięki wyjazdowi moi uczniowie jeszcze bardziej się zżyli z moją szkołą językową jak i zachęcili swoich kolegów i koleżanki aby z nami się uczyli angielskiego.

Helena Górecka
Właścicielka szkoły LEMON, Warszawa

Jestem zachwycona współpracą z Martą Szymańską -Baran. Uczniowie z mojej szkoły pojechali na tydzień do szkoły językowej w Anglii. Dzieciaki były bardzo zadowolone z wakacji, a ja z doskonałej organizacji ich wypoczynku. Przy praktycznie zerowym wysiłku z mojej strony, uzyskałam dodatkowy dochód.

Joanna Gabryś-Trybała
Prestige Lingua Gdańsk

Z kim ?

Ty lub twój lektor

któremu chcesz zapewnić dochód w wakacje.

Kontakt

Zadzwoń lub napisz do nas!

Starachowice

ul. Spółdzielcza 33

ul. Lutosławskiego 6

Poniedziałek - czwartek: 14.00-18.00
Piątek : 12.00 - 16.00

Bilcza

ul. Stefana Żeromskiego 113

Poniedziałek - czwartek: 15.00-18.00

+48 667 333 311
+48 534 333 711
biuro@speakout.com.pl

Współpracują z nami